agahijavan@yahoo.com 09331716091

تبلیغات شما افتخار ما

آگهی جوان

آگهی جوان ایستگاهی برای کسب و کار شما

کمپوست آماده و خاک پوششی قارچ دکمه ای ( قارچ خوراکی )

  • تصویر یافت نشد
نقشه آگهی

نقشه ای برای این آگهی ثبت نشده است

کمپوست آماده و خاک پوششی قارچ دکمه ای ( قارچ خوراکی )

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    آذربایجان غربی ارومیه
  • www.irangarch.com
  • کالا کشاورزی
  • 1815 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
  • ارومیه - بعد از ورودی خیابان المهدی - باند پایین فروشگاه گروه صنعتی اسکندری


کمپوست آماده قارچ دکمه ای در واقع بستر آماده کشت قارچ خوراکی می باشد . فقط کافیست کمپوست آماده را خریداری کرده و در سالن های کوچک یا بزرگ پرورش قارچ قرار دهید تا به صرف تامین دما و رطوبت مناسب قارچ از کمپوست آماده رشد کرده و محصول دهد . جهت راحتی هرچه بیشتر حتی بذر قارچ نیز به کمپوست آماده زده شده است .

گروه صنعتی اسکندری از جمله تولیدکنندگان باکیفیت ترین نوع کمپوست بلوکه و کمپوست کیسه ای ، خاک پوششی و لوازم و ملزومات کشت و پرورش قارچ خوراکی در ایران می باشد . کافیست کمپوست های تولیدی این کارخانه داخل سالن قارچ قرار گرفته و دما و رطوبت سالن تنظیم گردد تا تا فرآیند قارچ دهی آماده شود .

کمپوست یکی از ملزومات مهم مورد نیاز جهت پرورش قارچ خوراکی می باشد . بسیاری از تولید کنندگان کمپوست قارچ از مواد اولیه نامرغوب جهت تولید این ماده حیاتی در کشت قارچ استفاده میکنند که باعث کاهش راندمان قارچ دهی شده و صدمات جبران ناپذیری را برای پرورش دهنده قارچ وارد میکنند .

کمپوست تولید شده توسط گروه صنعتی اسکندری بعد از آماده سازی و پاستوریزه کردن و قبل از بذر زنی در آزمایشگاه پیشرفته این کارخانه آنالیز شده و بعد از اطمینان از کیفیت ایده آل بذر زنی شده و به شکل بلوکه پرس میگردد و برای جای جای ایران و شمال عراق ، ترکمنستان ، آذربایجان ، ارمنستان و ... ارسال میگردد . همچنین این کارخانه ارائه دهنده با کیفیت ترین نوع خاک پوششی ( خاک پیت یا پیت ماس ) داخلی و خارجی می باشد . این شرکت بعد از پاستوریزاسیون کامل خاک پوششی آنها را در بسته بندی هایی ایده آل پرس کرده و برای سرتاسر کشور ارسال مینماید .همچنین انواع خاک پوششی ایرلندی ، هلندی و استرالیایی نیز توسط این کارخانه بفروش میرسد .
بهترین نوع کمپوست آماده بلوکه مخصوص تولید و پرورش قارچ دکمه ای چه به روش سنتی و چه به روش صنعتی را از کارخانه تولیدکننده بدون واسطه و مستقیم با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت و با تضمین محصول دهی ایده آل تهیه فرمایید .

تلفن های تماس :
044-32346612
044-32341796
044-32379188


کارشناسان رسمی فروش کارخانه :
09143403463
09144473924
09144485590

فروش تهران :
09126342262
09125547229

ارسال به سرتاسر کشور با کمترین هزینه حمل
اطلاعات کامل و دقیق در وب سایت
www.irangarch.com
www.iran-mashin.com

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :
ارومیه - بزرگراه خاتم الانبیاء - بعد از ورودی خیابان المهدی - باند پایین فروشگاه گروه صنعتی اسکندری
آدرس کارخانه : ارومیه - شهرک صنعتی فاز 2 توسعه انتهای بلوار مهارت واحد های 11 و 19 و 20

همچنین گروه صنعتی اسکندری سازنده انواع مه پاش و رطوبت ساز دیسکی (پروانه ای) ، هواکش ، فن تهویه ، هیتر و جت هیتر ، بذر قارچ دکمه ای ، بذر قارچ دکمه ای ، کمپوست قارچ صدفی و ... می باشد .